•  

    Zarejestruj się i zrób pierwsze zakupy z rabatem!

     

Formy płatności

Aby Twoje zakupy przebiegły szybko i sprawnie, nasz sklep internetowy oferuje rozmaite metody płatności. Możesz zapłacić tradycyjnym lub szybkim przelewem bankowym, kartą kredytową (Visa, MasterCard, Maestro) albo blikiem na telefon podczas odbioru przesyłki.

Wszystko zależy od tego, jaka metoda płatności najbardziej Ci odpowiada.

Szybkim przelewem online 

to forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Płatności Shoper. Umożliwia Ci bezpieczną transakcję poprzez przekazanie środków bezpośrednio z Twojego banku. Transakcja na naszym koncie bankowym księgowana jest zwykle już po kilku minutach od wykonania przelewu - wtedy przystępujemy do pakowania i wysyłki towaru.

Przelew na konto bankowe

to forma płatności dla Ciebie, jeśli wolisz samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru otrzymasz mailem numer naszego rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Kartą kredytową

Aby dokonać płatności w tej formie, musisz podać numer karty, datę jej wygaśnięcia i trzycyfrowy kod zabezpieczający widniejący na odwrocie karty płatniczej, po prawej stronie od podpisu.

Gotówką

przy odbiorze zamówienia w sklepie stacjonarnym, jeśli wybrałeś:

-  opcję za pobraniem w przypadku przesyłki kurierskiej,

-  odbiór osobisty.

W przypadku odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym możliwa jest płatność blikiem na telefon.

 

  
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl